macbook air 512gb

Macbook air 512gb – nowe urządzenie od Apple

Laptop to dla wielu niezbędne urządzenie na co dzień. Służy ono zarówno do pracy, jak i do spędzania wolnego czasu. Jednym z producentów tych urządzeń jest Apple. Jest to światowy producent, który cieszy się sporym uznaniem. Wybór marki Apple to postawienie na funkcjonalność, fantastyczną jakość oraz niezaprzeczalny design. Co jeszcze warto wiedzieć na temat marki? Oferuje ona laptop macbook air 512gb, który jest jedną z nowszych propozycji na rynku. Czym może zachwycić laptop? Warto się przekonać.

Macbook air 512gb- cechy produktu

macbook air 512gb

Laptop Apple to propozycja, która zachwyci nie tylko swoją funkcjonalnością, ale też wymiarami. Jest to produkt, który ma niewielki rozmiar, ale drzemie w nim wielka moc. Urządzenie waży nieco więcej niż 1 kilogram. Jest to waga, której nie się odczuć, nawet jeśli konieczne będzie noszenie laptopa czy też trzymanie go na kolanach przez wiele godzin. Prócz tego laptop macbook air 512gb z ispot.pl to propozycja, która ma matrycę o przekątnej 13, 3 cala. Jest to wymiar, który nadaje się zarówno do pracy jak do czasu wolnego. Użytkownicy laptopa mogą go docenić nie tylko przez to, że jest on poręczny oraz lekki. We wnętrzu urządzenia czeka dużo więcej niespodzianek.

Macbook air 512gb- wnętrze produktu

Macbook air 512gb to urządzenie, które zostało wyposażone w wiele praktycznych funkcji. Użytkownik ma zapewnione bezpieczeństwo oraz prywatność przez to, że laptop jest zabezpieczony przez Szyfrowanie TPM oraz czytnik Touch ID. Warto jest się zapoznać także z dodatkowymi funkcjami, jakie oferuje laptop. Na przykład z czujnikiem światła, który znajduje się w klawiaturze. Jest ona w stanie dopasować swoje oświetlenie do otoczenia. Oświetlenie w klawiaturze ma kolor biały. Urządzenie posiada także Wi-Fi 6 oraz moduł Bluetooth. Warto również wiedzieć, że laptop ma system operacyjny: macOS Big Sur. Prócz podświetlanej klawiatury laptop posiada także praktyczny wielodotykowy gładzik Force Touch. 

Stylistyka nowego Macbook air 512gb

W nowym urządzeniu od Apple postarano się również o dodatkowe elementy, które sprawią, że laptop zachwyci oko już od pierwszego spojrzenia. Urządzenie zostało wykończone w metalicznym połysku. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych: złoty, szary, srebrny. Warto również wiedzieć, że laptop jest wyposażony w takie dodatki jak aluminiowa obudowa, a także aluminiowa matryca oraz wnętrze laptopa. Całość prezentuje się nadzwyczaj elegancko. Na laptopie nie są także widoczne odciski palców. Urządzenie jest wyposażone w kilka złączy USB, do zestawu jest dołączony kabel USB-C, a do tego użytkownik dostaje także zasilacz.

Bateria urządzenia jest wytrzymała i pozwala na korzystanie nawet do kilkunastu godzin bez ładowania. Jest to doskonała opcja dla podróżników. Do laptopa można dokupić także pasujące elementy takie jak torba na laptopa, która sprawi, że przenoszenie urządzenia będzie bezpieczne oraz pozbawione ryzyka zarysowania. Warto również wiedzieć, że laptop jest wyposażony w opcję partycja recovery, która przyda się w nieoczekiwanej sytuacji.

Podobne wpisy