Papierowe wspomnienia

Kto jeszcze pamięta czasy trzydziestosześcioklatkowych klisz fotograficznych, gdy przed wykonaniem zdjęcia na dwutygodniowych wakacjach trzeba było dobrze się zastanowić, czy to właśnie ten moment, który chcemy uwiecznić? Dziś wydaje się to nierealne – zdjęcia towarzyszą nam każdego dnia. Dokumentujemy nie tylko ważne spotkania rodzinne, ale też naszą codzienność. Co potem z tymi wspomnieniami?

Ocalić od zapomnienia

Z reguły giną w otchłani cyfrowego archiwum naszych telefonów. Częściej włączamy aparat, by zrobić zdjęcie, niż uruchamiamy galerię zdjęć, by wrócić do uwiecznionych chwil. Albumy ze zdjęciami rzadko kiedy znajdują swoje miejsce na półce w salonie – częściej to cyfrowe foldery w pamięci naszych komputerów. Warto jednak wrócić do dobrej praktyki i potraktować drukowanie zdjęć i ich archiwizację w albumach jako sposób na ocalenie wspomnień od zapomnienia.

Z pokolenia na pokolenie

Żyjemy dziś w cyfrowych czasach. Warto jednak przypomnieć sobie te chwile, gdy w rodzinnym domu przy okazji świąt czy innych ważnych wydarzeń przeglądaliśmy zbiory zdjęć zgromadzonych przez naszych rodziców czy dziadków. Zdjęć papierowych, które często wędrowały z pokolenia na pokolenie i które często są jedynym wspomnieniem o zapomnianych przodkach. Właśnie dlatego papierowe zdjęcia mają ogromną wartość, pomagają przenieść się w czasie i zachować te najbardziej ulotne chwile, by móc dalej przekazywać je z pokolenia na pokolenie.

Chętnych zapraszam do zapoznania się z ofertą https://www.galeriaplakatu.com/drukowanie-zdjec