drukowanie zdjęć kraków

Wydruk na płótnie – własny obraz ze zdjęcia

Zdobienie pomieszczeń fotografiami upamiętniającymi ważne momenty naszego życia coraz częściej jest zastępowane dekoracją wykonaną przy pomocy obrazów – wydruków na płótnie. Mają one wysoką rozdzielczość, doskonale oddają kolorystykę a przy tym są eleganckie i trwałe.

Jakie obrazy do druku można zlecić drukarni?

Firmy zajmujące się wydrukiem na płótnie najczęściej wykonują obrazy ze zdjęć przesłanych przez zamawiających. Mogą to być fotografie wykonane samodzielnie lub zaczerpnięte z internetowych serwisów fotograficznych albo wybrane z propozycji katalogowych drukarni.
Wyborem klienta jest rozmiar obrazu, kolorystyka (pełna paleta, sepia, czarno-białe, modyfikowane w inny sposób w programach fotograficznych) oraz rodzaj materiału do nadruku. Wydruk na płótnie można zrobić wykorzystując bawełnę, poliester lub satynę, rzadziej jedwab lub wełnę.

drukowanie zdjęć kraków
https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/fotoobrazy/

Czy wydruk na płótnie jest drogi?

Ceny usługi zależą od wielkości wydruku oraz wybranego materiału. Niewielkie rozmiary drukowane na poliestrze lub bawełnie kosztują od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Wielkie kompozycje są oczywiście znacznie droższe.
Wszystkie płócienne wydruki naciągane są na blejtramy z drewna sosnowego. W komplecie są kliny rozporowe do regulacji napięcia płótna oraz zawieszki.
Druk jest nietoksyczny, odporny na wilgoć oraz promieniowanie UV. Fotoobraz to ciekawy element aranżacji wnętrza. To także świetny pomysł na nieszablonowy, a przy tym niedrogi prezent dla bliskich, przyjaciół, współpracowników.

Podobne wpisy